Naša spoločnosť patrí od roku 2001 medzi popredných poskytovateľov webhostingových služieb na Slovensku. Ponúkame komplexné riešenia v oblasti prevádzky internetových aplikácii, od malej firemnej stránky, až po veľké a technologicky náročné projekty. Budeme veľmi radi, ak sa spoľahnete na naše dlhoročné a bohaté skúsenosti v oblasti webhostingu, registrácie domén, e-mailových služieb a prevádzky komplexných web aplikácii.

Filozofia našej spoločnosti je jednoduchá, prišli sme na ňu po par rokoch komunikácie so zákazníkmi prirodzenou cestou. Úspech našich zákazníkov je to, čo nás 10 rokov posúva vpred. Rastieme a padáme spolu s našimi zákazníkmi a ich projektmi. Naša úloha v tejto hre je preto jasná, zabezpečiť stabilnú prevádzku služieb a oslobodiť zákazníkov od vecí o ktoré sa nechcú a nemusia starať. Pretože mnohým veciam nerozumejú, ale predovšetkým preto, aby sa mohli venovať iba svojim víziám a biznisu, … pretože vieme, že úspešný zákazník od nás neodchádza.

Tomáš Dobrotka

Tomáš Dobrotka, zakladateľ a technický garant webhostingovej spoločnosti syphon.sk. Zaujímam sa nové technológie a ich uplatnenie pri web aplikáciách. Z praxe mám enormné skúsenosti týkajúce sa prevádzky webových riešení, protokoloch, dátových formátoch, automatizácii… Prevádzkovateľ portálov ZoznamDomen.sk, SvetDomen.sk, …

More PostsWebsite

Follow Me:
TwitterLinkedIn

Nie je možné pridávať komentáre.